top of page

Ohňová show

Dryády

Naša najnovšia show vás prenesie do mystickej atmosféry starodávneho lesa. Dryády, strážkyne lesa, sú vždy v strehu a pripravené chrániť svoje kráľovstvo. Chvíle pokoja si rady krátia tancom na čistinkách. Táto show má všetko - napätie, ladnosť, prekvapenie a my sa už nevieme dočkať, kedy Vám ju predvedieme.

Steampunk (post)revolution

Nechajte sa uniesť do fascinujúceho sveta plného pary. Spanilé a nebezpečné dámy, chlapi, ktorí sú stelesnením slova gentleman, čipky a oheň. To všetko a ešte viac si užijete s naším unikátnym projektom Steampunk (Post)Revolution.

steampunk.jpg
IMG_6320.jpg

Retro wave (Retro vlna)

Veselá, dynamická show vás strhne svojou energiou a dobrou náladou. Za zvukov nesmrteľných evergreenov si budete dupkať nohou do rytmu spolu s našimi artistami. Show zo sveta pin-up tanečníc oživí každú udalosť a je ju možné realizovať ako ohňovú show, svetelnú show, i obľúbenú kombináciu oboch.

Roaring 20'ties

Show stelesňujúca obdobie, kedy sa začali skracovať sukne a predlžovať noci, kedy sa spoločenský život niesol v atmosfére jazzu a komornej atmosféry nočných klubov, kedy zrazu všetko bolo dovolené. Zažite s našou elegantnou show časy dávno minulé.

IMG_5636~1.jpg
bottom of page