Ponuka

Prinášame Vám ponuku rôznych typov vystúpení, z ktorých si môžete vybrať podľa Vašej chute a príležitosti. Naším hlavným zameraním je Ohňová šou či Fireshow, ktorá si za posledné roky získava u verejnosti stále väčšiu obľubu. Druhou možnosťou je UV/svetelná šou a tretím variantom je Vlajková šou alebo tzv. Denná šou.

V našich vystúpeniach spájame žonglérske techniky s tancom i divadelnou scénikou. Veríme, že šou doplnená hudbou a krásnymi kostýmami Vám prinesie príjemný zážitok na Vašej akcii. Na všetky varianty vystúpení používame nami navrhnuté kostýmy. Pokiaľ ale máte vlastný nápad, ako by ste radi doplnili Vašu akciu, kontaktujte nás a radi sa dohodneme.

Máme pomerne široké zázemie a sme schopní zabezpečiť v jeden deň i viac akcií. Preto nech Vás neodradí, že v kalendári máme už uvedenú inú akciu.

Aktuálny cenník Vám v prípade záujmu pošleme. Ceny v ňom sú za základné varianty vystúpení . Ak si prajete zmenu formátu (napr. kostýmy, iné dĺžky vystúpení a počet vystupujúcich), cena sa určuje po dohode.

Podmienky vystúpenia

Pri vystúpeniach v exteriéri i interiéri musí byť zabezpečená požiarna ochrana a bezpečnosť divákov kvôli manipulácií s otvoreným ohňom.

Vystúpenie je nutné dohodnúť minimálne 10 dní vopred. V prípade špeciálneho programu (zahŕňa hlavne špeciálne kostýmy, či súhru s inými tanečníkmi) nás treba kontaktovať minimálne 1 mesiac vopred.

Na predvedenie šou ktoréhokoľvek druhu je potrebná plocha minimálne 5 x 5 metrov, resp. 6 x 4 m (väčší rozmer na šírku a tiež záleží od požadovaného formátu), priestory na prezlečenie vystupujúcich a bezpečné uloženie osobných predmetov.

Hudba, ktorá sprevádza naše vystúpenie alebo dielne, je púšťaná z cd-disku alebo z USB, preto je potrebné zabezpečiť vhodnú zvukovú aparatúru. V prípade, že nemáte zabezpečenú aparatúru, informujte nás, disponujeme vlastnou aparatúrou, ktorá ale nie je vhodná na ozvučenie extrémne veľkých priestorov.

V prípade UV SHOW alebo FIRESHOW s vlastnou aparatúrou, poprípade variantom s projekciou, je potrebné, aby sa na mieste vystúpenia alebo vo vzdialenosti do 5 metrov nachádzala elektrická zásuvka alebo treba zabezpečiť dostatočne dlhý predlžovací kábel.

Pri predstaveniach v exteriéri nemôžeme zaručiť, že za nepriaznivých poveternostných podmienok (silný vietor, dážď, veľmi nízke teploty a pod.) bude naše vystúpenie plnohodnotne predvedené.