Tvorivé dielne (Workshop)

workshop

Súčasťou Vašej akcie môžu byť aj tvorivé žonglérsko-tanečné dielne, kde sa Vás, Vaše dieťa či iných pokúsime zábavnou formou naučiť rôzne základné žonglovacie prvky. Môžete si sami vyrobiť žonglovacie pomôcky, pokúsiť sa vytvoriť vlastný hudobný doprovod alebo sa zahrať rôzne hry. V prípade záujmu pomôžeme pripraviť krátke vystúpenie, s ktorým sa Vaše deti môžu prezentovať. Práve príprava krátkeho vystúpenia je vhodná pre detské, nielen letné tábory.

Pre rôzne tábory, team-buildingové akcie alebo iné udalosti je ideálna kombinácia workshop-u a nášho vystúpenia či už denného alebo večerno-nočného podľa Vášho výberu. Aj v prípade workshopov alebo ak chcete, tvorivých dielní sme vsadili na číslo tri a ponúkame tri varianty alebo koncepcie, z ktorých si môžete vybrať tú, ktorá najlepšie zapadne do Vami vytvoreného scenára.

Ponuka WORKSHOP

Rozprávková koncepcia

rozprávková koncepcia

Klasický formát, ktorý vhodne doplní akciu každého druhu, kde sa nachádzajú deti. Víla, šašo či veselý čertík Vašim najmladším ratolestiam ukážu základné žonglérske prvky, ktoré v prípade dlhšie trvajúcej akcie pospájajú do kratšieho predstavenia. Súčasťou tejto koncepcie môžu byť aj detské hry či súťaže s využitím žonglérskych pomôcok.

Prírodná koncepcia

prírodná koncepcia

Zvuk bubnov, hrkot hrkálok či pískanie píšťal a k ním do rytmu žonglujúci a tancujúci ľudia. Súčasťou tohto variantu je aj možnosť zúčastnených vytvoriť si vlastný hudobný doprovod k ostatným žonglujúcim. Prírodný variant je vhodný hlavne pre staršie deti či dospelých, ale v prípade záujmu ho vieme prispôsobiť aj na iné požiadavky.

Historická koncepcia

historická koncepcia

Kaukliari či šašovia boli súčasťou kráľovských dvorov či ľudových jarmokov a veselíc už v dávnej minulosti. Takýto kúsok histórie Vám prinášame aj my v historickej koncepcii. Používame kostýmy z rôznych období, ale ak by ste si priali zaradiť workshop do špecifického obdobia, sme schopní ich prispôsobiť. Súčasťou historickej koncepcie môže byť aj šermiarska zložka v podaní skupiny historického šermu Banderium, s ktorou spolupracujeme.

Naše ďalšie produkty:

Ohňová šou UV/svetelná šou Vlajková šou