UV/svetelná šou

UV show

Ak Vám kvôli priestorom alebo z akéhokoľvek iného dôvodu nevyhovuje ohňová šou, ponúkame Vám našu UV/SVETELNÚ ŠOU. Vo svetle UV lámp, pri tzv. tmavom svetle, farby získavajú nové odtiene a v priestore sa Vám vynorí nový rozmer. Žiariace stuhy pohladia Vašu tvár a vlajky Vám vženú vietor do vlasov. Rôzne svetelné efekty vytvorí široké spektrum našej led-výbavy, ktoré Vás zahltí svetom prenikavých farieb. V kontraste s materiálmi žiariacimi pod UV svetlom spolu vytvárajú krásny vizuálny zážitok.

Coireil - Podmorský príbeh

V poslednom období sme podľahli tématickým vystúpeniam. Coireil - Podmorský príbeh je inšpirovaný farebnou rôznorodosťou koráľového útesu a nekonečnou vzdialenosťou océanu. Príbeh je v šou jednoduchý a starý ako oceán sám, pritom však stále aktuálny. Aj rozdielnosť nás spája a keď sa naučíme spolupracovať, tak je svet hneď krajší.

šou je 15 minút dlhá, vystupujú v nej 4 tanečníci. Je pomerne náročná na rekvizity a priestor, preto jej zaradenie do programu je potrebné vopred skonzultovať. Je však vynikajúcim spestrením rôznych, hlavne kultúrnych podujatí či firemných eventov.

Coreil - Podmorský príbeh

zdroj: bernolakovo.sk

Electro rockabilly night

UV/svetelná šou inšpirovaná tanečným a hudobným umením polovice 20. storočia. Chytľavé melódie, mnohým isto známe, Vám pripomenú párty v časoch Elvisa.

Šou dĺžky cca 10 min a s 3 troma vystupujúcimi, vhodná ako na tématickú párty tak aj na každý veselý event.

PSY-X

Prvky UV show obsahuje i toto vystúpenie, pre podrobnejší popis pozrite sekciu Ponuka fireshow

Naše ďalšie produkty:

Ohňová šou Vlajková šou Vaša reklama