Ohňová šou (Fireshow)

fire show

Prvým z uvedených variantov je fireshow alebo ohňová šou. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov, verziu s dejom i bez neho. Všetky varianty sa skladajú z choreografií, kde okrem nás hraje hlavnú úlohu oheň. Vidieť môžete horiace poi, laná, palice či vejáre, tanečnice v záplave ohnivých iskier.
Naša fireshow je vhodná hlavne do exteriéru, v prípade záujmu o šou v interiéri je potrebná dôkladná konzultácia.

PSY X

PsyX

Príťažlivé spojenie ohňa a UV svetla v show plnej tanca a náročných žonglérskych prvkov. Prepojenie dvoch rozdielnych prvkov v kombinácií prináša neobvyklý zážitok

PsyX show je vhodná do interiéru i exteriéru a uvidíte 4 až 6 účinkujúcich. Pre lepší zážitok z vystúpenia ju odporúčame zaradiť do programu až po zotmení alebo v zatemnených priestoroch

STEAMPUNK (POST) Revolution

Program ohňovej šou steampunk (post) revolution

Fireshow, aká ešte u Fandanga nebola. Časovo variabilná show určená aj pre náročnejších divákov. Do detailov premyslené choreografie, kostýmy i hudba, celé nesúce sa v štýle steampunk. Že neviete, čo je to steampunk..? Preneste sa 100 rokov späť a predstavte si budúcnosť očami človeka žijúceho v tom čase. Budúcnosť, kde elektrická energia je nahradená parou.

Fireshow Steampunk (Post)Revolution je vhodná do interiéru i exteriéru, uvidíte 4 až 8 účinkujúcich. V dlhej verzii sa v steam-e okrem iných ukáže i profesionálna brušná tanečnica v štýle tribal fusion dance! Ešte stále váhate?!

The Roaring 20ties

The Roaring 20ties

Nezabudnuteľné 20te roky 20. storočia a šou nimi inšpirovaná. V dĺžke 15 min vhodná na každý historicky a retro ladený event ako aj na Vašu súkromnú párty.

FIRESHOW MINI EDITION

Fireshow Fandango

Krátky vstup, malý priestor, oslava v kruhu najbližších alebo koncert, ktorý chcete doplniť aj vizuálnym umením. Nielen na tieto príležitosti Vám ponúkame fireshow mini edition, v ktorej sa Vám predstavia naši tancujúci žongléri ako sólisti. Jednotlivé vstupy v dĺžke približne 3 minút si môžete vyskladať presne podľa Vašich požiadaviek.

Pri fireshow Príbeh Vás chceme predom upozorniť, že je vhodná len do exteriéru a už sa anenachádza v našej štandartnej ponuke. Ak máte o ňu záujem, prosím kontaktujte nás aspoň mesiac vopred.

Ak Vás ktorákoľvek z ponúkaných ohňových šou oslovila, kontaktujte_nás a radi zodpovieme Vaše prípadné otázky.

Naše ďalšie produkty:

UV/svetelná šou Vlajková šou Vaša reklama